SZÁLLITÁS, BEÉPITÉS ORSZÁGOSAN - Tartályház.

TARTÁLYOK | SZENNYVIZTISZTITÓK | OLAJFOGÓK | ZSIRFOGÓK | MEDENCÉK | BORTARTÁLYOK

Állás ajánlatok - karrier

A Z.E.H. Kft. folyamatosan bővülő sikeres csapata, új kollégákat keres az alábbi munkakörökbe

2017 nyár

Z.E.H. Kft. - Türje telephely

Sőfőr

Sőfőr / gépkezelő

Hegesztő képzés

Víz-, csőhálózat szerelő

Gyakorlati képzés ipari tanulók számára

Képzőhelyen műkődő szakirányú képzések:

- Víz-, csőhálózat szerelő

- Kőműves

- Lakatos

- Hegesztő

Ami nyújtunk:

- Modern technikával és gépekkel dolgozhatsz, kiváló szakemberek keze alatt.

- Jogosítvány szerzési lehetőség, B / C / E / Munkagép / Targonca / Daru / stb.

- Hosszútávú munkalehetőség, megbecsülés, becsületes bérezés, folyamatos munka nyáron is

Sofőr / gépkezelő munkakörbe

Elvárás:

- C-s jogosítvány (E előny, de nem szükséges)

- OKJ gépkezelő jogosítvány díjmentesen (Régi képkezelő jogosítványok már nem érvényesek)

- Gépkezelői gyakorlatot, ha esetleg már régen volt napi munkagép használat

- Hosszútávú munkalehetőség, megbecsülés, kiemelt bérezés, prémiumok

Műanyaghegesztő

Elvárás:

- Bármilyen ipari végzettség (Képzést a helyszínen biztosítjuk)

- Hegesztő képzés, betanítás az első 1 hónapban, teljeskörü bérezéssel

- Bejárás, céges telefon és internet biztosítása

Elvárás:

- Víz-, gáz-, fűtészszerelő vagy csőhálózat szerelői végezettség

- Szakmai továbbképzések, kiállítások látogatása, új technológiák megismerése

Autószerelő és autószerelő segéd

Elvárás:

- Autószerelő (Szakirányú végzettség, vagy 5 év szakmai tapasztalat autószerelésben)

- Autószerelő segéd (Műszaki érzék, bármilyen műszaki szerelési múlt)

- Felszerelt autószerelő műhely, modern gépek, nagyon jó csapat

Érdeklődni: 7 - 15 óra között

Vágó Gábor: Tel.: +36 (30) 432 - 3133 | e-mail: vago.gabor@tartalyhaz.hu

GRÜNWALD rendszerek - Környezettechnikában az élen